Top Ad unit 728 × 90

 

Formuła 1 już raczej nie wróci do Walencji

Nie wiem czy tęsknicie za ulicznym torem w Walencji, czy nie. W sezonie 2012 podano, że od roku 2013 będziemy mieli jeden wyścig w Hiszpanii. Miał on się odbywać podobnie jak w Niemczech co roku zamiennie. Raz W Barcelonie, raz w Walencji.

W kalendarzu na sezon 2014 ulicznego toru w Walencji jednak nie znajdziecie. Dlaczego? Jest on w opłakanym stanie. Szczerze mówiąc widząc zdjęcia poniżej wątpię, żebyśmy tam jeszcze kiedyś z cyrkiem F1 wrócili.

Tor i jego okolica są w opłakanym stanie, zdemolowany przez wandali. Grand Prix odbywało się tutaj przez 5 lat. Sukcesy Alonso w Formule 1 sprawiły, że Hiszpania chciała mieć dwa wyścigi. Co z tego skoro odbywały się one na dwóch najnudniejszych torach w całym kalendarzu... Nie wiem jak wam, ale tego toru nie będzie mi brakować.źródło
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.