Top Ad unit 728 × 90

 

Typowanie wyników F1 - GP Hiszpanii 2013 z N'GINE - Konkurs

Ogłaszamy konkurs na wytypowanie podium Grand Prix Hiszpanii. Do wygrania naprawdę energetyzująca nagroda. Zadanie nie jest trudne, a każdy może zwyciężyć.

By wygrać trzeba kliknąć czteropak napoju N'Gine znajdującego się poniżej. Przeniesie on was na nasza Facebookową stronę.

Tam w komentarzu trzeba zostawić swoją propozycję rezultatu wyniku w Hiszpanii, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Wygrywa 5 osób, które jako pierwsze poprawnie wytypują pierwszą trójkę kierowców na podium.

Na zwycięzców czeka zestaw N'GINE ufundowany przez firmę FoodCare - jeden zestaw to 4 czteropaki napoju.

N’GINE to należąca do FoodCare marka napojów energetycznych osadzona w pełnym niewyobrażalnych prędkości męskim świecie motoryzacji. Od początku obecności na rynku, brand jest silnie związany ze sportowymi emocjami na najwyższym światowym poziomie. N’GINE stanowi doskonałe źródło energii, a także wyzwala chęć pozytywnej i energetycznej rywalizacji w codziennym wyścigu do mety! Na nowe puszki N’GINE powróciło charakterystyczne logo „Kubica Team”, którym napój był sygnowany w czasie współpracy marki z gwiazdą Formuły 1, Robertem Kubicą w 2010 roku. Obecnie N’GINE dostępny jest
na rynku w dwóch wariantach smakowych – Classic oraz Mojito.

Link do konkursu

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.