Top Ad unit 728 × 90

 

Claire Williams nową wiceszefową Williamsa F1

Claire Williams została oficjalnie mianowana nową wiceszefową zespołu Williams F1. Jest to kolejny krok na drodze do zastąpienia przez nią swojego ojca Sir Franka Williamsa.

Zespół Williams planował wydać oficjalne oświadczenie w sprawie przekazania władzy w ręce Claire Williams, przed rozpoczęciem nowego sezonu. Sprawa została jednak odłożona po śmierci jej matki, Ginny.

Claire Williams pracuje w Williamsie od 2002 roku, gdzie zaczynała w dziale zajmującym się mediami. Później została dyrektorem do spraw marketingu i PR. Funkcja ta pozostanie w jej kompetencji również teraz - na stanowisku wiceszefowej zespołu.

Sir Frank podkreślił, że nowa rola dla Claire jest związana ze stopniowym przekazywaniem w jej ręce władzy w całym zespole.

- "W ciągu ostatnich dziesięciu lat pracowała niestrudzenie dla Williamsa. Jej wiedza o tym sporcie i pasja, jaką wnosi do zespołu, jest niepodważalna. Jestem dumny z tego, że przez cały ten czas potrafiła udowodnić jak bardzo jest dla nas cenna. Z Claire w roli szefa wiem, że przyszłość Williamsa znajdzie się dobrych rękach" - powiedział Frank Williams

Claire zapewniła, że jest zdecydowana, aby zespół z Grove ponownie powrócił do czołówki Formuły 1.

- "Wyrosłam na tym sporcie i nauczyłam się bardzo wiele od jednej z legend wśród szefów Formuły 1. Czuję się gotowa na czekające mnie wyzwania. Rozumiem zaangażowanie, każdej osoby pracującej u nas, aby zobaczyć nasz bolid na torze. Jestem zdeterminowana, aby znalazł się on ponownie na szczycie" - zapewniała Claire.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.