Top Ad unit 728 × 90

 

TwitterGate - Hamilton vs Button

Hamilton ma naprawdę pecha jeśli chodzi o Twittera. Podczas GP Belgii opublikował telemetrię porównującą jego okrążenie z kwalifikacji z tym Jensona. Wielu twierdziło, że dane tam zawarte mogą pomóc innym zespołom. Teraz znowu mu coś nie wyszło...

Lewis przez jakiś czas nic nie pisał na twitterze. Podczas minionego weekendu w końcu się pojawił. Napisał, że miał jakieś problemy z telefonem, ale już jest ok.


Po tym jak ogłosił, że przechodzi do Mercedesa, ktoś puścił plotkę w sieci. Podobno Jenson Button przestał śledzić Lewisa na twitterze. Oczywiście wszyscy podłapali tego newsa i zaczęli rettwitować tą wiadomość. Doszła ona też do Hamiltona i zobaczcie co napisał dziś rano.


Stwierdził, że po 3 latach bycia w jednym zespole myślał, że mają do siebie respekt i, że czuje się zawstydzony tą sytuacją. Napisał, że są przecież jeszcze kolegami z zespołu i da z siebie wszystko aż do wyścigu w Brazylii...

Po chwili chyba dowiedział się, że to tylko plotka bo w rzeczywistości Jenson nigdy go nie śledził. Po chwili pojawił się tweeet "Moja wina, właśnie dowiedziałem się, że nigdy mnie nie śledził. Nie wińcie go! Muszę siedzieć więcej na twitterze.."


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.