Top Ad unit 728 × 90

 

Jest z nim lepiej niż myślał - Kubica po wygranej

Robert Kubica po rajdzie Citta di Bassano był bardzo zadowolony z swojej formy. Zdominował zawody, wyprzedzając drugą załogę o ponad minutę - Przede mną jeszcze długa droga do przebycia, ale to wszystko pokazuje, że może nie jest aż tak długa, jak wcześniej myślałem - powiedział Kubica cytowany przez TVN24.

- Cieszymy się, że jesteśmy na mecie. Emanuele (Inglesi, pilot - red.) świetnie się spisał, podobnie jak cały team. Ja sam może troszkę mniej, bo zrobiłem mały błąd, jeśli chodzi o wybór opon, ale dla mnie najważniejsze nie jest to, jak jechaliśmy i jaki był tego rezultat, ale to jak reagowało moje ciało - stwierdził Kubica cytowany przez TVN24.

Polak zawsze wypowiada się w sposób bardzo wyważony, więc jego własne zadowolenie z postawy w rajdzie Citta di Bassano napawa dużym optymizmem. - Jestem zadowolony, bo przejechałem dziś prawie 120 km odcinków specjalnych w ciężkich warunkach i w dobrym tempie.

Na razie nie wiadomo, kiedy Kubica znów pojawi się na trasie rajdu, ale prawdopodobnie za kółko powróci dopiero w listopadzie.

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.