Top Ad unit 728 × 90

 

Relacja z Rally di Bassano - Robert Kubica na żywo

Nasz Robert Kubica startuje w kolejnym asfaltowym rajdzie - tym razem Citta' Di Bassano. Rajd potrwa do godziny 19.00, do przejechania jest 9 odcinków specjalnych. Po dwóch OS Robert jest czwarty w klasyfikacji generalnej.

Polak 9 września, w swoim pierwszym starcie od czasu feralnego wypadku w lutym 2011 roku, wygrał wszystkie odcinki specjalne i cały rajd Ronde Gomitolo di Lana we Włoszech, z prawie minutą przewagi nad resztą stawki.

Gorzej mu poszło w rajdzie San Martino di Castrozza gdzie wypadł z trasy. Na szczęście nic poważnego się nie stało.

Teraz, ponownie staje do walki i kontynuuje swoją rehabilitację. Post będzie aktualizowany po każdym odcinku.

Wczoraj: 1 OS

Uczestnicy rajdu pierwszy OS przejechali już wczoraj wieczorem, Kubica jest więc od wczoraj na prowadzeniu rajdu - pierwszy odcinek specjalny przejechał w czasie 2:02,6. Parę Sossela/Walter wyprzedził o dwie sekundy. Trzeci ze stratą 5,7 sekund byli Gentilini/Gastaldello.

Dziś: 2 OS

Na drugim odcinku specjalnym poszło Kubicy i Inglesiemu trochę gorzej - zajęli 9. miejsce ze stratą ponad 16 sekund do prowadzących Orielli i Tomasiniego. Po dwóch odcinkach specjalnych są teraz na 4. pozycji. ze stratą 10,6 s do liderów.

Zespół Roberta na twitterze napisał, że spadli z powodu złego doboru opon. Na kolejnym odcinku powinno być lepiej.

3 OS

Po trzecim odcinku specjalnym Polak awansował na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Jak widać, przed rajdem humor mu dopisywał:

4 OS

Kubica pierwszy na mecie czwartego OS, z przewagą 1,5 sekundy nad Oriellą i Tomasinim. Po czterech odcinkach specjalnych Polak wciąż na drugim miejscu, ale ma już tylko 3,9 straty do liderującego Soselli.

5 OS

Robert już na prowadzeniu. Piąty odcinek wygrał z przewagą 15s i wrócił na fotel lidera rajdu. Ma 16,5 sekundy przewagi nad drugim Sosselą.

6 OS

Kubica wygrywa 6. odcinek specjalny! Z przewagą 30 sekund nad drugim kierowcą!

7 OS

Siódmy odcinek także dla Kubicy! Przewaga - 13 sekund. Przed ostatnią pętlą Kubica prowadzi z przewagą niemal minuty nad Sossellą.

8 OS

Kubica nie zwalnia tempa - odcinek Monte Gappa o długości 12,94 km Polak pokonał w czasie 8.38,3. Sossella był wolniejszy o 3,4 sekundy, przez co w klasyfikacji generalnej traci już 1.02,3. Ten odcinek kierowcy pokonają jeszcze raz.

9 OS - Kubica wygrywa

Robert Kubica z włoskim pilotem Emanuelem Inglesim (Subaru Impreza) wygrali rajd samochodowy Citta di Bassano we Włoszech. To drugie zwycięstwo polskiego kierowcy w trzecim starcie od czasu powrotu do sportu po ciężkim wypadku.
Wyniki na żywo
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.