Top Ad unit 728 × 90

 

Ozoshi – odjazdowa kolekcja bluz

Nadruki nawiązujące do motoryzacji, aplikacje prosto z torów wyścigowych oraz nietuzinkowe kolory - tak najlepiej określić nową kolekcję bluz marki Ozoshi, zaprojektowaną na sezon jesienno-zimowy, z myślą o fanach szybkich samochodów.


W kolekcji znalazły się cztery typy bluz. S JUSAN to propozycja Ozoshi dla miłośników rozpinanych bluz z kapturem. Z przodu każdego modelu znalazła się aplikacja z frotte, prezentująca numer 119. JUSAN występuje w czterech wersjach kolorystycznych – od stonowanego granatu i szarości po odważny żółty i fiolet. Fanów bluz z kapturem na pewno zainteresuje projekt S MASHU, z gumowa aplikacja imitująca ślad opony.

W kolekcji jesień/zima marka Ozoshi nie zapomniała o przygotowaniu projektów bluz ze stójką – ten typ reprezentują S AKKESHI i S SAROMA. S AKKESHI to bluzy na zamek z tkanymi na piersi i rękawach etykietami Ozoshi, występujące w dwóch kontrastowych kolorach – białym i czarnym. Szarość, granat i czarny prezentuje S SAROMA. Bluzy tego typu posiadają z przodu 2 kieszenie boczne oraz tkane logo na piersi.

Najnowsza kolekcja bluz Ozoshi jest już dostępna w sklepie online: www.thesigned.com, w cenach 149.90 - 189.90 zł.

Więcej informacji:

Kamila, kamila@destinocommunications.com
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.