Segregator newsów F1 - 7.03.2012 - aktualizacja

Red Bull pomimo sprawdzania nowych rozwiązań w bolidzie ostatniego dnia testów postanowił z niego zrezygnować, ponieważ za mało kilometrów ma za sobą by zaryzykować straty w klasyfikacji mistrzostw już po pierwszym Grand Prix.

Aktualizacja
Red Bull pomimo tego co pisałem rano właśnie potwierdził, że RB8 w specyfikacji B wystartuje w Australii. Pomimo przejechania małej ilości okrążeń, problemów z skrzynią biegów, ma to być jeszcze lepsza konstrukcja. Christian Horner jest przekonany, że wydech wykorzystany w nowszej konstrukcji pozwoli im uzyskiwać lepsze wyniki i dlatego też za 10 dni zobaczymy go w Australii.

Wolne Ferrari, Alonso pod presją
Ferrari również ma problemy. Bardzo niezadowolony jest Fernando Alonso, który nie ukrywa, że na dłuższych dystansach bolid prowadzi się tragicznie. Nie chcą jednak spisywać tego sezonu na straty i szukają rozwiązań. Do startu sezonu mniej niż dwa tygodnie, czy uda im się jeszcze coś ugrać przed GP Australii?

Rok temu McLaren również w trakcie przedsezonowych testów nie przodował w tabelach wyników, zrezygnowali jednak z kontrowersyjnego wydechu i wrócili do walki.

Film o Formule 1 
O F1 filmów za dużo nie ma. Rok temu pojawił się film dokumentalny "Senna", przyszły rok natomiast zapowiedziano "Rush". Będzie to film o Nikim Laudzie, jego walce o zwycięstwa z Jamesem Huntem i oczywiście jego wypadku. Właśnie rozpoczęto zdjęcia do tego filmu.

W głównej roli wystąpi Daniel Brühl, a z innych bardziej znanych twarzy zobaczymy między innymi Olivię Wilde oraz Chrisa Hemswortha

© Five Lights

Prezentacja bolidu HRT


Segregator

Codziennie tracicie pewnie dużo czasu na przeglądanie kilku serwisów o Formule 1 w poszukiwaniu ciekawych newsów. Segregator to miejsce w którym wiadomości z różnych portali zebrane są w jedno miejsce i te nieciekawe i bezwartościowe odseparowane od innych. Jeśli sami znajdziecie coś godnego uwagi dodawajcie linki w komentarzach, lub piszcie na maila pwroniecki@f1fanclub.pl