Top Ad unit 728 × 90

 

Prezentacja bolidu Marussia MR01

Zespół Marussia skorzystał dziś z kilometrów dostępnych do filmowania promocyjnych materiałów by zaprezentować i po raz pierwszy sprawdzić na torze bolid MR-01. Poniżej zdjęcia z pokazu. Bolid zaskakuje budową nosa, która podobnie jak w zespole McLarena nie opiera się na tzw: garbie.

Nie wiem tylko czy jest to spowodowane ograniczeniami finansowymi czy raczej wiarą w takie rozwiązanie... Prezentacja odbyła się na torze Silverstone

Dziś w sieci powinny się pojawić jeszcze zdjęcia ostatniego jak do tej pory niezaprezentowanego bolidu - zespołu Hispania Racing Team.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszej jazdy nowym bolidem” – powiedział szef zespołu, John Booth. „To było długie i frustrujące oczekiwanie dla każdego w ekipie, jednak możemy teraz dosłownie wrócić na tor i zacząć pracę przed pierwszym wyścigiem sezonu”.

„To pierwszy z dwóch dni promocyjnych, więc kierowcy będą w stanie poczuć bolid, jednak nie będą mieli możliwości wyciągnięcia żadnych konstruktywnych wniosków aż do startu w Melbourne. Niemniej jednak, to ważny dzień dla nas i będziemy się cieszyli każdą minutą na torze wraz z nowym bolidem”.


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.