Top Ad unit 728 × 90

 

F112 zaprezentowane - HRT przyjmuje nowe barwy

Ostatni zespół zaprezentował dziś swój bolid F112. Hispania Racing Team po raz kolejny korzysta z silników Cosworth. Tylko oni i Marussia, która dziś również zaprezentowała swój bolid, zostali przy tych jednostkach napędowych. Narain Karhikeyan i Pedro de la Rosa będą się ścigać dla tej ekipy z Hiszpanii w sezonie 2012.

„Mamy nowy samochód i nowy zespół. Oznacza to, że na początku będziemy trochę z tyłu. Wierzymy, iż czasem aby pójść do przodu, musimy cofnąć się o jeden krok, aby zrobić potem dwa w przód. Naszym celem jest zwiększanie tempa w trakcie sezonu."

"Jeśli uda nam się wyprzedzić Marussię, będziemy zadowoleni, a jeżeli będziemy bliżej Caterhama, to będziemy zachwyceni. Naszym głównym celem jest zdobywanie doświadczenia w trakcie sezonu, aby poprawić niezawodność i się rozwijać” – powiedział niedawno szef zespołu HRT, Luis-Perez Sala.


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.