Top Ad unit 728 × 90

 

Segregator newsów F1 - 28.02.2012

Zastanawialiście się kiedyś co by było gdyby Adrian Newey nie opuścił zespołu Williamsa i nadal dla nich pracował? Czy pomimo słabych jednostek napędowych również udałoby mu się odnosić takie sukcesy jak z McLarenem i teraz Red Bullem?

Frank Williams przyznał się do błędu
“Chciał akcji w zespole, a ja nie chciałem mu ich dać w tamtym czasie. To był błąd. Adrian jest niesamowitym indywidualistą." - to słowa Franka Williamsa. Ewidentnie żałuję, że jego praca z Neweyem tak szybko się zakończyła.

Pomimo talentu Adriana, jakoś nie mogę uwierzyć, że z silnikami Coswortha udałoby mu się zdobyć podwójne mistrzostwo świata, ale kto wie, z lepszymi rezultatami mieliby więcej pieniędzy, a z nimi lepsze rezultaty...

Marussia odpada z ostatnich testów
Zespół ogłosił wczoraj, że jest rozczarowany tym, iż nie udało im się przejść pomyślnie z nowym bolidem MR01 wszystkich crash testów. Wszystkie bolidy muszą ich przejść 18 i to przed rozpoczęciem testów, im udało się zaliczyć 17...

Tym samym postanowili nie pojawiać się podczas ostatnich przedsezonowych testów w Barcelonie. Pod koniec tygodnia ponownie spróbują podejść do crash testów.

Tymczasem HRT F112 przeszedł testy zderzeniowe FIA
Dokładnie tak, Marussi się nie udało, a HRT może już testować. Niestety w tym momencie nie ma jeszcze oficjalnej informacji od zespołu, czy pojawią się na starcie ostatnich testów w Barcelonie.

HRT nie przeszło testów zderzeniowych na początku lutego, teraz są już gotowi do ścigania w tym sezonie. Pewne źródła w stajni potwierdzają, że zespół ma nadzieję na co najmniej dwa dni jazd. Finałowa runda jazd przed rozpoczęciem nowego sezonu rozpocznie się w czwartek, a zakończy w poniedziałek.

Motywacja nigdy nie była problemem
To stwierdzenie Kimiego Raikkonena może zaskoczyć nie jednego fana. W czasach kiedy startował jeszcze w Ferrari wiele osób powtarzało, że Fin nie jest zbyt zaangażowany, że jego motywacja kuleje. Dlatego też podobno zrezygnował z startów i przeniósł się do rajdów.

Kimi w udzielonym wywiadzie mówil też, że jego ostatni sezon w Ferrari był jednym z najlepszych w jego wykonaniu i nawet wtedy nie brakowało mu motywacji.


Segregator

Codziennie tracicie pewnie dużo czasu na przeglądanie kilku serwisów o Formule 1 w poszukiwaniu ciekawych newsów. Segregator to miejsce w którym wiadomości z różnych portali zebrane są w jedno miejsce i te nieciekawe i bezwartościowe odseparowane od innych. Jeśli sami znajdziecie coś godnego uwagi dodawajcie linki w komentarzach, lub piszcie na maila pwroniecki@f1fanclub.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.