Top Ad unit 728 × 90

 

Segregator newsów F1 - 21.02.2012

Dziś piąty dzień oficjalnych przedsezonowych testów przed sezonem 2012. Dzień rozpoczeliśmy od prezentacji bolidu Mercedesa W03. Jakie jeszcze ciekawe informacje pojawiły się wczoraj w sieci?

Testy na torze Circuit de Catalunya czas zacząć
Dziś rozpoczynamy drugi tydzień testów przedsezonowych. Tym razem będą odbywać się one na Circuit de Catalunya w Hiszpanii, listę kierowców których zobaczymy na torze oraz aktualne wyniki, znajdziecie w linku powyżej.

Prezentacja bolidu Mercedes W03
Zespół Mercedes zaprezentował w końcu oficjalnie swój nowy bolid W03. Dziś po raz pierwszy dziennikarze mogli przyjrzeć mu się z bliska. Wcześniej mieliśmy tylko kilka słabych zdjęć z prywatnych testów na torach Silverstone i Circuit de Catalunya

Wurz mentorem młodszych kierowców w Williamsie
Alexander Wurz powrócił do zespołu Williams. Nie w roli kierowcy testowego, a raczej nauczyciela. Ma przekazywać Bruno Sennie i Pastorowi Maldonado swoją wiedzę. Austriak przez 11 lat ścigał się w Formule 1. Tylko czy przypadkiem bolidy i realia nie różnią się za mocno od tych jakimi jeździł Wurz, by mógł on przekazywać ważne informacje?

Innowacyjny nos Saubera?
Sauber jak się okazuje również ma element w swoim bolidzie, który wyróżnia go od innych. Sam nos zaraz za przy przedniej osi ma dziurę, która ma pomagać w ukierunkowaniu powietrza omijającego niezbyt piękny garb. Ciekawe jaki ma to wpływ na ogólną aerodynamikę bolidu.

Caterham na testach w Jerez


Segregator

Codziennie tracicie pewnie dużo czasu na przeglądanie kilku serwisów o Formule 1 w poszukiwaniu ciekawych newsów. Segregator to miejsce w którym wiadomości z różnych portali zebrane są w jedno miejsce i te nieciekawe i bezwartościowe odseparowane od innych. Jeśli sami znajdziecie coś godnego uwagi dodawajcie linki w komentarzach, lub piszcie na maila pwroniecki@f1fanclub.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.