Nowe malowanie McLarena? - segregator 23.02.2012

Dziś trzeci dzień testów na torze w Barcelonie. Wczoraj niespodziewanie najszybszym kierowcą był Nico Hulkenberg. Trudno powiedzieć na ile ten rezultat oddaje prawdziwe osiągi zespołu. Wiele razy w historii F1, słabe zespoły podczas przedsezonowych testów osiągały niesamowite wyniki.

Oficjalne podsumowanie video sezonu 2011
Na oficjalnej stronie F1 pojawiło się podsumowanie minionego sezonu. Był to naprawdę dobry rok pomijając już sprawę nieobecności jednego kierowcy..

Malowanie McLarena 
Nie żałujecie czasami, że zespoły nie zmieniają co jakiś czas swojego malowania? Oczywiście nie chodzi mi np. o Ferrari, które dziwnie by wyglądało w innym kolorze. Znalazł się fan który zaprezentował swoją wizję tegorocznego bolidu McLarena. Zobaczcie poniżej fotki i piszcie w komentarzach jak wam się podoba.Hulkenberg niespodzianką dnia - wyniki z Barcelony dzień 2
Bolid Force India VJM05 okazał się najszybszy podczas drugiego dnia testów na Circuit de Catalunya w Barcelonie. Nico Hulkenberg zasiadał za jego kółkiem i wykręcił czas 1’22.608 – ponad pół sekundy lepszy niż czas Sebastiana Vettela z dnia poprzedniego.

Trzeci dzień testów w Barcelonie
W linku lista kierowców którzy dziś pojawią się na torze. Znajdziecie tam też link do wyników na żywo.


Segregator

Codziennie tracicie pewnie dużo czasu na przeglądanie kilku serwisów o Formule 1 w poszukiwaniu ciekawych newsów. Segregator to miejsce w którym wiadomości z różnych portali zebrane są w jedno miejsce i te nieciekawe i bezwartościowe odseparowane od innych. Jeśli sami znajdziecie coś godnego uwagi dodawajcie linki w komentarzach, lub piszcie na maila pwroniecki@f1fanclub.pl