Specjalna kolekcja Ozoshi

Ozoshi w swojej kolekcji jesień/zima 2012 podąża za trendami w modzie oraz na torach wyścigowych. Dla mężczyzn, którzy kochają szybkie samochody oraz chcą modnie wyglądać podczas zimowych dni została zaprojektowana kolekcja kurtek soft shell.

Projektantom marki Ozoshi zależało na wygodzie fanów motoryzacji. Wszystkie soft shell’e łączą w sobie funkcje praktyczne i estetyczne. Każdy model został zaopatrzony w odpinany kaptur. Specjalnie zaprojektowane w tej kolekcji soft shell’e posiadają 2 kieszenie boczne oraz silikonowy ściągacz z rzepem na końcu rękawów. Gruby ściągacz w talii, ma chronić przed wiatrem.

Soft shell Ozoshi to nieprzemakalność 8000 mm oraz oddychalność 1000 mpv. Cała kolekcja została wykonana z poliestru o gramaturze 310 gsm. Soft shell Ozoshi dla niego sprawdzi się podczas najgorszych warunków pogodowych.

Soft shell Ozoshi oprócz funkcjonalności to także ciekawy design. Model Kaikama posiada mały nadruk z przodu oraz na plecach pod kapturem, który sprawia, że kurtka wygląda modnie i oryginalnie. Męskie soft shell’e Ozoshi występują w dwóch wersjach kolorystycznych – białe i czarne. Cała kolekcja jest dostępna w sklepie internetowym www.thesigned.com w cenie 239.90 zł.

Więcej informacji:
Kamila, kamila@destinocommunications.com