Top Ad unit 728 × 90

 

F1 coraz brzydsza... - pierwszy bolid - 25.01.2012

Dziś w internecie pojawiło się pierwsze zdjęcie bolidu przed sezonem 2012. Jest to Caterham z bardzo brzydkim nosem, oczywiście spełniającym wymagania regulaminu. Czy mogło być gorzej? Do wąskiego, wysokiego tylnego skrzydła już zdążyliśmy przywyknąć, ale do tego, garbacza?

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zdjecie ukazało się na okładce czasopisma i przedwcześnie wyciekło do internetu. Z informacji jakie do nas dochodzą wiemy, że Ferrari może wyglądać podobnie...

Marussia ominie pierwszy przedsezonowy test
We wtorek otrzymaliśmy informację, że zespół Marussia na testach pojawi się dopiero 21 lutego w Barcelonie. Nowy bolid zostanie zaprezentowany 1 marca. Zespół chce tym samym dać czas nowemu kierowcy (Charles Pic) na zapoznanie się z bolidem, zanim dadzą mu prowadzić nowy.

Tymczasem De la Rosa uspokaja fanów HRT
Stwierdził, że zgodnie z planem najpierw testować będą stary bolid, a nowy pokażą 21 lutego. Tylko czy na pewno im się uda?

Alonso i Massa po raz pierwszy widzieli bolid
W zasadzie to nie tylko widzieli, a nawet odbyło się przypasowanie siedzenia. To był ich pierwszy kontakt z faktycznie złożonym bolidem. Czy ten bolid okaże się na tyle dobry by walczyć o mistrzostwo, to dopiero się okaże.


Segregator

Codziennie tracicie pewnie dużo czasu na przeglądanie kilku serwisów o Formule 1 w poszukiwaniu ciekawych newsów. Segregator to miejsce w którym wiadomości z różnych portali zebrane są w jedno miejsce i te nieciekawe i bezwartościowe odseparowane od innych. Jeśli sami znajdziecie coś godnego uwagi dodawajcie linki w komentarzach, lub piszcie na maila pwroniecki@f1fanclub.pl Możecie również kliknąć w link obok by wspomóc stronę.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.