Top Ad unit 728 × 90

 

Sutil wypada z składu Force India

Nico Hulkenberg powraca w sezonie 2012 do Formuły 1 jako podstawowy kierowca zespołu Force India. Zespół właśnie poinformował, że Niemiec i Paul di Resta będą się dla nich ścigać w przyszłym sezonie. Tym samym po pięciu latach z składu wypada Adrian Sutil

Szef zespołu Vijay Mallya: “Nasz nowy skład oznacza, że mówimy "do widzenia" Adrianowi Sutilowi, który był z nami od momentu naszego wejścia do sportu. Był on integralną częścią naszego sukcesu przez poprzednie cztery lata i życzymy mu wszystkiego najlepszego w przyszłości."

Mallya również dodał: “Paul i Nico to dwójka ekstremalnie utalentowanych kierowców z niesamowitym potencjałem"

“Paul pewnie przykuł oko wszystkim w alei serwisowej podczas swojego debiutanckiego sezonu. Jego prędkość, dojrzałość sprawiły, że uwierzyliśmy w niego i będziemy z nim pracować w przyszłym roku"

“Co do Nico to pod koniec sezonu 2010 uznaliśmy go za wschodzącą gwiazdę i w tym roku postanowiliśmy go sprawdzić. Pomimo ograniczonego czasu, jaki mógł spędzić w bolidzie, wierzymy, że zasłużył sobie by z nami jeździć w sezonie 2012."

Hulkenberg: “Jestem oczywiście zachwycony tym, że zostaje z Force India i dostałem szanse na ściganie się w przyszłym roku."

“To nie było łatwe tak siedzieć z boku, jednak robiłem co w mojej mocy by pomóc Force India i jestem niesamowicie zmotywowany przed nadchodzącymi wyzwaniami."

Zaktualizowana lista kierowców na sezon 2012
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.