Sutil wypada z składu Force India

Nico Hulkenberg powraca w sezonie 2012 do Formuły 1 jako podstawowy kierowca zespołu Force India. Zespół właśnie poinformował, że Niemiec i Paul di Resta będą się dla nich ścigać w przyszłym sezonie. Tym samym po pięciu latach z składu wypada Adrian Sutil

Szef zespołu Vijay Mallya: “Nasz nowy skład oznacza, że mówimy "do widzenia" Adrianowi Sutilowi, który był z nami od momentu naszego wejścia do sportu. Był on integralną częścią naszego sukcesu przez poprzednie cztery lata i życzymy mu wszystkiego najlepszego w przyszłości."

Mallya również dodał: “Paul i Nico to dwójka ekstremalnie utalentowanych kierowców z niesamowitym potencjałem"

“Paul pewnie przykuł oko wszystkim w alei serwisowej podczas swojego debiutanckiego sezonu. Jego prędkość, dojrzałość sprawiły, że uwierzyliśmy w niego i będziemy z nim pracować w przyszłym roku"

“Co do Nico to pod koniec sezonu 2010 uznaliśmy go za wschodzącą gwiazdę i w tym roku postanowiliśmy go sprawdzić. Pomimo ograniczonego czasu, jaki mógł spędzić w bolidzie, wierzymy, że zasłużył sobie by z nami jeździć w sezonie 2012."

Hulkenberg: “Jestem oczywiście zachwycony tym, że zostaje z Force India i dostałem szanse na ściganie się w przyszłym roku."

“To nie było łatwe tak siedzieć z boku, jednak robiłem co w mojej mocy by pomóc Force India i jestem niesamowicie zmotywowany przed nadchodzącymi wyzwaniami."

Zaktualizowana lista kierowców na sezon 2012