Top Ad unit 728 × 90

 

Grosjean partnerem Raikkonena w Lotusie

Romain Grosjean powraca do F1 w przyszłym sezonie. Zespół Renault potwierdził, że rok 2012 rozpocznie w w składzie Grosjean - Raikkonen. Tym samym Petrov, Senna oraz Kubica jednoznacznie mogą szukać dla siebie miejsca w innych zespołach.

Jestem podekscytowany, że zostałem jednym z dwóch najważniejszych kierowców w zespole. Na samą myśl o tym, że w następnym sezonie zasiądę za kierownicą bolidu, na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Czuję się bardzo uprzywilejowany, że dostałem taką szansę - skomentował decyzję swoich szefów Grosjean.

W poprzednim sezonie Francuz był trzecim kierowcą w zespole. Na torze pojawił się tylko dwukrtonie - na treningach przed Grand Prix Abu Zabi i Grand Prix Brazylii.

Tymczasem Pietrow odchodzi z Renault po dwóch sezonach. Dla zespołu nie będzie już jeździł również Bruno Senna, który na początku poprzedniego sezonu wraz z Rosjaninem był na zmianę drugim kierowcą w teamie po Nicku Heidfeldzie.

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.