Top Ad unit 728 × 90

 

Powrót do korzeni - segregator F1 - 19.11.2011

Formuła 1 cały czas się zmienia, ewoluuje. Czasami zatacza jednak swego rodzaju koło i wraca do swoich korzeni. Niemcy z magazynu Auto Motor and Sport donieśli ostatnio o możliwym powrocie Hondy jako dostawcy silników dla zespołu McLaren.

Powrót McLaren Honda w sezonie 2014
Już wiemy, że za rok do F1 wraca Williams Renault. Lotus już teraz się ściga po torach F1, a wiedząc o kończącym się kontrakcie McLarena z Mercedesem w sezonie 2013, Honda planuje powoli swój powrót.

W przeszłości, McLaren przez wiele lat współpracował z Hondą, zdobywając razem po cztery mistrzostwa konstruktorów i kierowców.  „Istnieje duża szansa, że wraz z wprowadzeniem silników V6 turbo w 2014 roku, Honda będzie świętować powrót z McLarenem. Starszy menedżer powiedział na torze Suzuka, że japoński producent technicznie jest gotowy do powrotu z silnikiem turbo V6 w 2014 roku. Brakuje tylko zielonego światła od zarządu”

Rollercostery - F1
Jak dobrze wiemy, bolidy F1 nie są dla każdego. Trzeba mieć dużo pieniędzy by mieć okazję przejechać się bolidem i przetestować na swoim ciele te ogromne przeciążenia. Jest jednak na to inny sposób. W Abu Zabi, przy Nurburgringu i w Blackpool wybudowano kolejki górskie, które dostępne są dla zwykłego śmiertelnika. Zresztą zobaczcie sami.

Ta pierwsza rozwija 240km/h, druga 215km/h i przyśpiesza do tej prędkości w 2,5 sekundy.
Segregator

Codziennie tracicie pewnie dużo czasu na przeglądanie kilku serwisów o Formule 1 w poszukiwaniu ciekawych newsów. Segregator to miejsce w którym wiadomości z różnych portali zebrane są w jedno miejsce i te nieciekawe i bezwartościowe odseparowane od innych. Jeśli sami znajdziecie coś godnego uwagi dodawajcie linki w komentarzach, lub piszcie na maila pwroniecki@f1fanclub.pl Możecie również kliknąć w link obok by wspomóc stronę.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.