Hamilton vs Button - troszkę inaczej - segregator 20.11.2011

Zespół McLarena jest jednym z tych które przygotowują dla nas fanów ciekawsze wydarzenia związane z ich kierowcami. Lewis Hamilton i Jenson Button ostatnio pojedynkowali się tyle, że tym razem nie na torze. Jak to wyglądało i który z nich był lepszy? Sami zobaczcie.

Air-Hockey


Batak


Buzzer


PompkiKonta na twitterze związane z F1
Wielu z was zapewne ma swoje konto na twiterze. W linku powyżej znajdziecie listę 200 kont związanych z zespołami, kierowcami, torami i sponsorami Formuły 1.

Jedna strefa DRS w Brazylii
To jeszcze nie do końca potwierdzona informacja, jednak w GP Brazylii na 90% będziemy mieli tylko jedną strefę DRS. Na dodatek nie znajdowałaby się ona na głównej prostej tylko tej znajdującej się pomiędzy zakrętem nr 3, a 4... moim zdaniem to dobra wiadomość. Na torze Interlagos i tak zawsze było ciekawie.

Segregator

Codziennie tracicie pewnie dużo czasu na przeglądanie kilku serwisów o Formule 1 w poszukiwaniu ciekawych newsów. Segregator to miejsce w którym wiadomości z różnych portali zebrane są w jedno miejsce i te nieciekawe i bezwartościowe odseparowane od innych. Jeśli sami znajdziecie coś godnego uwagi dodawajcie linki w komentarzach, lub piszcie na maila pwroniecki@f1fanclub.pl Możecie również kliknąć w link obok by wspomóc stronę.